چاپ        ارسال به دوست

فرزندان سرآمد استان اردبیل در سراسر کشور برای پیشرفت و اعتلای استان مشارکت کنند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل در نشست با مدیر امور استان‌های شمال کشور بانک تجارت گفت: نیروی انسانی توانمند، اساس ایجاد تحول و دستیابی به توسعه است و پیشرفت و اعتلای استان اردبیل همت و مشارکت همه فرزندان سرآمد استان در سراسر کشور را می‌طلبد.

وی افزود: اردبیل هم‌اکنون به یاری فرزندان صاحب علم و اندیشه و سرمایه و کسانی که با تکیه بر شایستگی‌های خود از تصمیم‌گیران مسائل کشور هستند، نیاز دارد و ما دست همراهی و همکاری به سوی همه این عزیزان دراز می‌کنیم. 

استاندار اردبیل ادامه داد: برخورداری از شغل پایدار و درآمد مناسب برای مردم، مهم‌ترین دغدغه مسؤولان است که فرزندان سرآمد استان اردبیل در سراسر کشور می‌توانند با سرمایه‌گذاری مادی و معنوی سهم به‌سزایی در این زمینه ایفا کنند. 

همایش سرمایه‌گذاری با حضور فرزندان سرآمد استان اردبیل برگزار می‌شود

عاملی تصریح کرد: نیازمند توجه بیشتر مدیران، دست‌اندرکاران و تصمیم‌گیران مسائل کلان کشور به ارتقای سطح برخورداری اردبیل از منابع مالی هستیم؛ بدون سرمایه‌گذاری کلان، شغل پایدار ایجاد نمی‌شود و تزریق و تامین منابع بانکی برای توسعه سرمایه‌گذاری و رسیدن استان به حداقل‌های توسعه ضروری است. 

وی اظهار کرد: همایش سرمایه‌گذاری با حضور صاحبان علم و ایده و سرمایه و فرزندان موفق و سرآمد استان اردبیل در سراسر کشور طی آینده نزدیک در تهران برگزار می‌شود که برگزاری این همایش می‌تواند پیوند بین عوامل و ظرفیت‌های توسعه استان ایجاد نماید. 

تحقق کامل سهم بانک تجارت در پرداخت تسهیلات مصوب سفر رئیس‌جمهور به اردبیل

در این نشست کریم اصغری، مدیر امور استان‌های شمال کشور بانک تجارت هم از تحقق ۱۰۰ درصدی مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل در پرداخت تسهیلات بانکی سهم بانک تجارت خبر داد و گفت: از ۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات مصوب بانک تجارت به بخش صنعت استان اردبیل، تاکنون ۳۶۰۰ میلیارد ریال پرداخت شده و بقیه در حال پرداخت است. 

کریم اصغری که اصالتا اردبیلی است، با اشاره به پرداخت ۸۷۱ میلیارد ریال وام ازدواج مربوط به تسهیلات تکلیفی، بیان کرد: این بانک در قالب تبصره ۱۸ و با هدف حمایت از  واحدهای دانش‌بنیان، تسهیلات بانکی به این واحدها پرداخت می‌کند.

انتهای پیام/


١٩:٥٨ - چهارشنبه ٨ تير ١٤٠١    /    شماره : ٣٩٨٨٦    /    تعداد نمایش : ١٠٨خروج