خانه |تماس با ما |نقشه سایت
سال 1401 « سال تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرین »
يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١
اهداف

مطالعه و بررسي در زمينه فن آوري سخت افزاري و نرم افزاري و نوآوري ها و طرح هاي جديد به منظور ارتقاي سطح كارآيي واحدهاي استانداري.

·          برنامه ريزي به منظور پشتيباني ، نگهداري و استفاده بهينه از امكانات ، تأمين و تجهيز لوازم و وسائل نرم افزاري و سخت افزاري مورد نياز.

·          اظهارنظر و ارائه نظرات مشورتي در مورد سيستم هاي طراحي شده با امكانات سخت افزاري و نرم افزاري.

·          پياده سازي و نصب و راه اندازي سيستم هاي كاربردي محدود و نيمه گسترده.

·          تهيه و تدوين استانداردها و دستورالعمل هاي اجرايي بمنظور بهره برداري كاربردي از نرم افزارها و تجهيزات رايانه اي.

·          توسعه فراگير و همه جانبه سيستم هاي كاربردي فن آوري اطلاعات و بررسي نيازها و تقاضاي دريافتي و ارائه خدمات لازم در اين زمينه.

·          برنامه ريزي و تمهيدات لازم بمنظور ايجاد پايگاه داده هاي جغرافيايي در استان و شهرستان هاي تابعه.

·      پيش بيني و برنامه ريزي آموزش هاي لازم درخصوص فن آوري اطلاعات به منظور ارتقا و افزايش مهارتهاي تخصصي كاركنان و بهره وري  بهينه در اين زمينه با همكاري مركز آموزش.

·      ارزيابي عملكرد و شناخت و سنجش پيشرفت فن آوري اطلاعات در واحدهاي استانداري و ارائه راهكارهاي مناسب جهت حل مشكلات در استان و شهرستان هاي تابعه.

·          تهيه و ساماندهي و بروز رساني سيستم هاي اتوماسيون اداري ، انتخابات ، اطلاع رساني و ساير نرم افزارهاي عمومي و اختصاصي  در استانداري.

·          ساماندهي و طبقه بندي بسترهاي نرم افزاري و سخت افزاري و هدايت يكپارچه در زمينه فن آوري اطلاعات در مجموعه استان.

·      بررسي و رفع آسيب پذيري هاي نرم افزار و سخت افزار و سرويس هاي شبكه و پيش بيني هاي لازم در زمينه تهديدات و حوادث غير مترقبه و ايمن سازي مجموعه سيستم هاي نرم افزاري و سخت افزاري .

·          در راستاي تحقق دولت الكترونيك و در حيطه وظايف حاكميتي استانداري ، تهيه ، طراحي و توسعه پورتال به منظور هماهنگي،  كنترل، هدايت و توسعه پورتال استاني در جهت ارتقاء بهره وري سيستم ها و زيرسيستم ها.

·          برگزاري همايش ها و سمينارها و ... در زمينه ارتقاء و انتقال دانش فن آوري اطلاعات.

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4836
 بازدید امروز : 280
 کل بازدید : 998561
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2500
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.